شرکت آبان تهویه شرق

شرکت آبان تهویه با هدف يافتن راه حلهايی برای افزايش منفعت مشتريان تاسيس گرديد. این شرکت با فعالیت گسترده و همه جانبه خود در زمینه تاسیسات گرمایش و سرمایش با کادری مجرب و فنی و با تکیه بر دانش و تکنولوژی روز دنیا با تمام توان در حال خدمت رسانی و پیشرفت در زمینه تولید، فروش و خدمات پس از فروش می باشد.
وسعت نظر و دسترسی به يک شبکه جهانی به ما نگرش عميقی از وابستگی هاي پيچيده‌ی بازارهای جهانی می دهد. موقعيت ما به عنوان يک گروه خصوصی که دارای ساختار مشارکتی غير سلسله مراتبی مي باشد، به ما توانايی انجام عمل با سرعت، نوآوری و قطعيت می‌دهد. استراتژی اصلی شرکت آبان تهویه ادامه تنوع در بخش ها، بازارها و کالاهای مربوطه است که اين منجر به رشد و توسعه، پايداری و مسئوليت پذيری رفتار ما می شود.

این شرکت به دنبال راهکارهای مناسب و برجسته‌ای جهت بهينه سازی هر چه سريعتر مصرف انرژی در کشور می باشد. با توجه به این استراتژی این شرکت به صورت کاملا تخصصی طراحی و ساخت انواع داکت اسپیلت آغاز نمود و هم اکنون یکی از با کیفیت ترین داکت اسپلیت های ایران را تولید میکند.

به لطف پروردگار این محصول با استقبال بسیار زیادی در بین سازندگان ساختمان مواجه گردید و این ما را مجاب به توسعه و تحقیق گسترده در زمینه ارتقاء این محصول کاربردی در صنعت ساختمان نموده است.
همکاران ما دربخش بازاریابی و مهندسی فروش شرکت آمادگی دارند با بازدید از محل پروژه و بررسی نقشه ها درخصوص ارائه خدمات مشاوره ، طراحی و محاسبات فنی و مهندسی ، پیشنهاد فنی و مالی مناسب پروژه شما را ارائه نمایند. امید است که با استفاده از کادر متخصص و مجرب این شرکت بتوانیم در پروژه‌های مختلف در زمینه تاسیسات و سیستم‌های تهویه مطبوع همراه شما باشیم.